ПОГЛЕДНЕТЕ ЈА НАШАТА ПОНУДА НА ПОЛОВНИ ВОЗИЛА

Продаваме половни возила увезени од Германија купени од германска аукциска куќа. Секако ги избираме оние најсочуваните и правиме одлични цени затоа што ги транспортираме со наш сопствен транспорт.

Производи - половни возила

Подреди по  
Citroën Berlingo 1,6 HDi "Advance"

Citroën Berlingo 1,6 HDi "Advance"

Модел: Citroen Berlingo 1.6HDi Advance Година: 2009 Километража: 130000 Боја: Црна Гориво: Нафта Менувач: Рачен Регистрација: Македонска Локација: Кисела Вода ЦЕНА 3900 еур;

CITROEN C1 1.4 HDi

CITROEN C1 1.4 HDi

Модел: Citroen C1 1.4 HDI Година: 2007 Километража: 119000 Боја: Црвена Гориво: Нафта Менувач: Рачен Регистрација: Македонска Локација: Кисела Вода ЦЕНА 3900 еур;

PEUGEOT 1007 1.4HDI

PEUGEOT 1007 1.4HDI

Модел: PEUGEOT 1007 1.4HDI Година: 2006 Километража: 130000 Боја: Сива металик Гориво: Нафта Менувач: Рачен Регистрација: Македонска Локација: Кисела Вода ЦЕНА 3900 еур;

Ново
PEUGEOT 307 SW 1.6 HDI

PEUGEOT 307 SW 1.6 HDI

Модел: Peugeot 307SW 1,6 HDi Година: 2005 Километража: 130000 Боја: Сива металик Гориво: Дизел Менувач: Рачен Регистрација: Македонска Локација: Кисела Вода ЦЕНА 3900 еур;

Популарно
PEUGEOT 308 1.6HDI 109HP

PEUGEOT 308 1.6HDI 109HP

PEUGEOT 308 1.6HDI 109HP произведен 2008 година, увезен од Германија

Renault Modus 1.1 Petrol

Renault Modus 1.1 Petrol

Модел: Renault Modus 1.1 Petrol Година: 2005 Километража: 150000 Боја: Црвена Гориво: Бензин Менувач: Рачен Регистрација: Македонска Локација: Кисела Вода ЦЕНА 2700 еур;