Наскоро
Блуза против изгореници од сонце Jobe Rash Guard Fire Orange Детска

Блуза против изгореници од сонце Jobe Rash Guard Fire Orange Детска

ИД Број: 544223001
Величини: 2/4;6/8

Целосна заштита на горниот дел од телото со овој Rash Guard Longsleeve. Заштитете го вашето дете од штетните сончеви зраци. Дизајниран со мека зашиена конструкција и 4-насочна растеглива ткаенина, овој штитник за осип е совршен избор.

Четиринасочна ткаенина за растегнување
Лесна ткаенина за брзо сушење
​UPF 30+
Цена: 0 ден