Наскоро
Везови за Вејкборд Jobe Nitro
Везови за Вејкборд Jobe Nitro
Везови за Вејкборд Jobe Nitro

Везови за Вејкборд Jobe Nitro

ИД Број: 393020001
Величини: 8/9.5

Jobe Nitro везовите се хит! Оваа обврзувачка табла со затворени пети докажа дека вреди и беше директен удар кога се појави на полиците. Нитро врзувањето има најповолен сооднос цена-квалитет и е сакан поради тоа. Удобната обвивка од пена му дава на ова врзување меко чувство, додека флекс панелите му даваат на ова врзување флекс каде што сакате, додека остануваат потпорни. Подгответе се за сетот на вашиот живот: ова поставување ќе ви даде сериозна поддршка и меки слетувања.

Удобно ергономско стапало
Прилагодено Jobe тантела брава за да го обезбеди вашето стапало
Двојна конструкција на чипка совршено завиткано вклопување
Мека и удобна внатрешна облога од пена
Меки влошки за правилно поставување на стапалата
Раширени флексибилни панели за контрола на вашето возење
Цена: 0 ден