Наскоро
Гума за влечење Binar Towable 3P
Гума за влечење Binar Towable 3P
Гума за влечење Binar Towable 3P
Гума за влечење Binar Towable 3P

Гума за влечење Binar Towable 3P

ИД Број: 230323001

Бинар за 3 лица е еден од нашите најпопуларни влечни уреди, со причина! Има две точки за влечење за бескрајна забава, без разлика на кој начин го користите! Го надградивме Binar 3P со уште поудобен мек покрив и потпирач за грб за да ви овозможиме супер удобно возење. Лесно поврзете се со „брзиот приклучок“ на неговите две точки за влечење и префрлете се од седење на неговата удобна потпора за грб на надувување во спортски позиции за клекнување. Оваа семејна забавна цевка е опремена со две рачки од неопренови и еднонасочен вентил и е покриена со силен најлон од 840 denier околу ПВЦ мочниот меур со калибар 28. Материјалот се состои од двојно зашиен најлон за дополнителна цврстина.
 
3 години гаранција
10 Рачки со неопренови штитници за зглобови
2 рачки од неопренови
Воздушни комори
Двоен зашиен најлон
Макс 3 лица
Може да се влече во повеќе позиции
Бостонски вентил
Брз конектор за лесно влечење
Заштитник за потпирачот за раце
Мека покривка на горниот дел од потпирачот за грб
840 капак Denier 
Димензии на ПВЦ при надувување: 85 x 72 x 28" | 215 x 183 x 70cm
Димензии при издувување: 98" x 73" | 250 x 186 cm
​Висина на палубата: 13" | 34 см
Цена: 0 ден