Наскоро
Гума за влечење Jobe Rumble Teal 1P

Гума за влечење Jobe Rumble Teal 1P

ИД Број: 230123001

 
Не треба да трошите многу пари за бескрајна забава! Нашиот супер-брз Rumble funtube Teal може да се справи со 1 лице и ќе ви гарантира возење во дива вода. Внатрешниот материјал е изработен од 24G PVC, што го прави цврст и лесен. Доаѓа со 4 луксузни неопренови заштитни рачки за зглобовите кои ви овозможуваат да седите или легнете на Rumble. Ајде да се подготвиме за Rumble!

3 години гаранција
1 одвод за вода
4 Рачки со неопренови штитници за зглобови
Максимум 1 лице
Може да се влече повеќе позиции
Еднонасочен Бостонски вентил
Делумно покриен
Брз конектор за лесно влечење
Заштитна комора
420 Denier најлон капак
24 Мерач ПВЦ
Димензии кога се надува: Ø46 x 17,3" | Ø117 x 44 cm
Димензии при издувување: 54" | 137cm
Цена: 0 ден