Везови за вејкборд Jobe Republik

Везови за вејкборд Jobe Republik

Ид број 393121001

величина: 7-10 US

Везови Jobe Republik се со удобно и ергономско врзување за стапалата од која било големина. Врзувањето доаѓа со меки перничиња за тпетиците за совршено поставување на стапалата. Одликувајќи се со мека и удобна потпорна на ногата со врвки за безбеден и лесен влез, врските за Wakeboard Republik се одличен избор за секој почетник до средно искусен возач на вејкборд!
 
Цена: 13.600 ден